WSPL SP ZOZ w Gdyni

O nas

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej położony jest w centrum Gdyni przy ulicy Pułaskiego 4 i 2 filie na Oksywiu, przy ul. Grudzińskiego 4 i Bitwy pod Oliwą 1.

Świadczymy usługi medyczne od ponad 50 lat. Początkowo tylko dla żołnierzy i ich rodzin. Od 1998 roku jest przychodnią otwartą dla wszystkich mieszkańców kraju i pacjentów Unii Europejskiej.

Świadczymy usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (lekarza pierwszego kontaktu i lekarza rodzinnego) oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, a także usługi stomatologiczne. Uczestniczymy aktywnie w realizacji profilaktycznych programów zdrowotnych organizowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Urząd Miasta w Gdyni.

Posiadamy personel medyczny o wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Oferujemy Państwu pełną opiekę medyczną dla całej rodziny.

Przedsiębiorstwom i instytucjom proponujemy kompleksowe badania profilaktyczne dla pracowników. Przychodnia posiada bogate i nowoczesne zaplecze diagnostyczne (laboratorium analityczne, gabinet radiologii, USG, EEG, pracownię urodynamiczną).

Spełniamy normy ISO 9001:2015. Z tego tytułu w Przychodni obowiązuje Księga Jakości, która opisuje system zarządzania jakością. Szczegóły na stronie startowej (na dole strony).

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

                                                                                                                             Dyrektor WSPL SP ZOZ

 

Kliknij na zdjęcie, a zobaczysz w powiększeniu.

  • Powiększ zdjęcie Certyfikaty

    Certyfikaty

  • Powiększ zdjęcie ISO 9001:2015-10

    ISO 9001:2015-10

  • Powiększ zdjęcie Księga Jakości

    Księga Jakości